Yhteystiedot saat näkyville klikkaamalla painiketta.

Gunnel Adlercreutz
Erikoistuomari
Helsinki
09 454 0626
040 547 8755
gunnel@adlercreutz.fi
Carina Savander-Ranne
Erikoistuomari
Helsinki
050 511 5951
carina.savander@gmail.com
Jouni Nummela
Erikoistuomari
Ryttylä
044 525 2274
jouni.nummela@kolumbus.fi
Marjo Järventölä
Erikoistuomari
Oulu
040 737 7807
jarventolam@hotmail.com
Kristiina Niemelä
Erikoistuomari
Lahti
0400 681 891
kristiina.niemela@vet112.fi
Kirsti Louhi
Erikoistuomari
Pori
02 677 0181
kirsti.louhi@luukku.com
Juha Putkonen
Erikoistuomari
Tampere
040 519 0079
juron@nic.fi
Kristina Peltokallio
Ulkomuodontarkastaja
Kajaani/Söderkulla
044 579 3756
kristina.peltokallio@plusterveys.fi
Sirpa Loven
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
040 719 5442 / Sirpa
s.loven@elisanet.fi
Henna Heikkilä
Ulkomuodontarkastaja
Ryttylä
040 763 4625
henna.heikkila@kolumbus.fi
Henna Uitto
Ulkomuodontarkastaja
Sastamala
040 415 2245
uittohenna@gmail.com
Aila Erkkola
Ulkomuodontarkastaja
Raisio
050 549 8519
aila.erkkola@dnainternet.net
Tapio Flinck
Ulkomuodontarkastaja
Pattijoki
040 557 8843
tapio.flinck@gmail.com
Ari Perämaa
Ulkomuodontarkastaja
Vesilahti
040 001 1747
ari.peramaa@saunalahti.fi
Petra Nikkanen
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
050 460 7440
petra.nikkanen@saunalahti.fi
Tuomo Loven
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
040 551 6588 / Tuomo


Jenni Hanhela
Harjoittelija
Orimattila
040 526 9453
jenni.hanhela@gmail.com
Kirsti Petäjämäki
Harjoittelija
Pori
kirsi.petajamaki@gmail.com
Maria Keinonen
Harjoittelija
Taavetti
keinonen_mm@hotmail.com
Laura Pitkänen
Harjoittelija
Kintaus
laura.p.pitkänen@gmail.com
Oona Mäkelä
Harjoittelija
Jyväskylä
040 621 1553
oonamaria.makela@gmail.com
Ann-Charlotte Lahti
Harjoittelija
Palokka
046 891 2828
nuppivi@hotmail.com
Sandra Papinaho-Rajala
Harjoittelija
Tampere
040 777 4374
sandra.papinaho@hotmail.com
Edene Fortea
Harjoittelija
Kajaani
044 259 8562


 

Tulevia ulkomuodontarkastuksia

26.5.2018
Paikka: Santaojantie 79, Raisio
Järjestäjä: SRY Turku
Tarkastaja(t): Aila Erkkola ja Ari Perämaa
Ilmoittautumiset/tiedustelut: Ilmoittautumiset 19.5.2018 mennessä Hanna Tuomikoskelle osoitteeseen hanna(at)ranttolatila.fi
Tilaisuus on maksuton.

2.9.2018
Paikka: Rottishovi, Tammela
Järjestäjä: Kennel Rottdames
Tarkastaja(t): Ari Perämaa ja Petra Nikkanen
Ilmoittautumiset/tiedustelut: Ilmoittautumiset 26.8.2018 mennessä Mari Rantalalle osoitteeseen kennel(at)rottdames.fi tai puh. 045 125 4128
Max. 10 koiraa