Yhteystiedot saat näkyville klikkaamalla painiketta.

Gunnel Adlercreutz
Erikoistuomari
Helsinki
09 454 0626
040 547 8755
gunnel@adlercreutz.fi
Carina Savander-Ranne
Erikoistuomari
Helsinki
044 5115955
carina.savander@gmail.com
Jouni Nummela
Erikoistuomari
Ryttylä
044 525 2274
jouni.nummela@kolumbus.fi
Marjo Järventölä
Erikoistuomari
Oulu
040 737 7807
jarventolam@hotmail.com
Kristiina Niemelä
Erikoistuomari
Lahti
0400 681 891
kristiina.niemela@vet112.fi
Juha Putkonen
Erikoistuomari
Tampere
040 519 0079
juron@nic.fi
Kristina Peltokallio
Ulkomuodontarkastaja
Kajaani/Söderkulla
044 579 3756
kristina.peltokallio@plusterveys.fi
Sirpa Loven
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
040 719 5442 / Sirpa
s.loven@elisanet.fi
Henna Heikkilä
Ulkomuodontarkastaja
Ryttylä
040 763 4625
henna.heikkila@kolumbus.fi
Henna Uitto
Ulkomuodontarkastaja
Sastamala
040 415 2245
uittohenna@gmail.com
Aila Erkkola
Ulkomuodontarkastaja
Raisio
050 549 8519
aila.erkkola@dnainternet.net
Tapio Flinck
Ulkomuodontarkastaja
Pattijoki
040 557 8843
tapio.flinck@gmail.com
Ari Perämaa
Ulkomuodontarkastaja
Vesilahti
040 001 1747
ari.peramaa@gmail.com
Petra Nikkanen
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
050 460 7440
petra.nikkanen@saunalahti.fi
Laura Pitkänen
Ulkomuodontarkastaja
Kintaus
040 721 5443
laura.p.pitkänen@gmail.com
Tuomo Loven
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
040 551 6588 / Tuomo

Jenni Hanhela
Harjoittelija
Orimattila
040 526 9453
jenni.hanhela@gmail.com
Oona Mäkelä
Harjoittelija
Jyväskylä
040 621 1553
oonamaria.makela@gmail.com
Sandra Papinaho-Rajala
Harjoittelija
Tampere
040 777 4374
sandra.papinaho@hotmail.com
Ederne Fortea
Harjoittelija
Kajaani
044 259 8562
ederne85@gmail.com

 

Tulevia ulkomuodontarkastuksia

Tilaisuudet ovat maksuttomia

23.2.2020
Järjestäjän yhteystiedot: SRY Pohjois-Suomi
Tilaisuuden paikka: OSTY:n halli, Kansipojantie 6, Oulu
Tiedustelut/Ilmoittautuminen: sryps.puheenjohtaja@gmail.com 16.2. mennessä
Tarkastaja(t): Marjo Järventölä
Koiramäärä (max): 8

18.4.2020
Järjestäjän yhteystiedot: SRY Päijät-Häme
Tilaisuuden paikka: Orimattilan kotieläinpuisto, Ravitie 6, 16300 Orimattila
Tiedustelut/Ilmoittautuminen: Miia Partanen miiapartanen@gmail.com , 040 0718374 (klo 16 jälkeen)
Tarkastaja(t): Kristiina Niemelä
Koiramäärä (max): 10/päivä

19.4.2020
Järjestäjän yhteystiedot: SRY Päijät-Häme
Tilaisuuden paikka: Orimattilan kotieläinpuisto, Ravitie 6, 16300 Orimattila
Tiedustelut/Ilmoittautuminen: Miia Partanen miiapartanen@gmail.com , 040 0718374 (klo 16 jälkeen)
Tarkastaja(t): Kristiina Niemelä
Koiramäärä (max): 10/päivä

23.5.2020 klo 10
Järjestäjän yhteystiedot: SRY Turku
Tilaisuuden paikka: SRY Turun alaosaston koulutuskenttä Raisiossa, Santaojantie 79
Tiedustelut/Ilmoittautuminen: anttu.kreula@gmail.com
Tarkastaja(t): Henna Heikkilä ja Jouni Nummela
Koiramäärä (max): –

14.6.2020
Järjestäjän yhteystiedot: SRY Päijät-Häme
Tilaisuuden paikka: Messilä, Hollola
Tiedustelut/Ilmoittautuminen: ulkomuodontarkastusphao@gmail.com (ilmoittautuminen sähköpostitse)
Tarkastaja(t): Putkonen Juha
Koiramäärä (max): –

23.8.2020
Järjestäjän yhteystiedot: Kennel Rottdames / Rantala Mari
Tilaisuuden paikka: Rottishovi, Tammela
Tiedustelut/Ilmoittautuminen: Rantala Mari, kennel@rottdames.fi, ilmoittautumiset viimeistään 18.8.2020 mennessä
Tarkastaja(t): Nummela Jouni ja Heikkilä Henna
Koiramäärä (max): 10