Yhteystiedot saat näkyville klikkaamalla painiketta.

Gunnel Adlercreutz
Erikoistuomari
Helsinki
09 454 0626
040 547 8755
gunnel@adlercreutz.fi
Carina Savander-Ranne
Erikoistuomari
Helsinki
044 5115955
carina.savander@gmail.com
Jouni Nummela
Erikoistuomari
Ryttylä
044 525 2274
jouni.nummela@kolumbus.fi
Marjo Järventölä
Erikoistuomari
Oulu
040 737 7807
jarventolam@hotmail.com
Kristiina Niemelä
Erikoistuomari
Lahti
0400 681 891
kristiina.niemela@vet112.fi
Juha Putkonen
Erikoistuomari
Tampere
040 519 0079
juron@nic.fi
Kristina Martin
Ulkomuodontarkastaja

Helsinki
044 579 3756
kristina.peltokallio@icloud.com

Sirpa Loven
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
040 719 5442 / Sirpa
s.loven@elisanet.fi
Henna Heikkilä
Ulkomuodontarkastaja
Ryttylä
040 763 4625
henna.heikkila@kolumbus.fi
Henna Uitto
Ulkomuodontarkastaja
Siuro/Hämeenkyrö
040 415 2245
uittohenna@gmail.com
Aila Erkkola
Ulkomuodontarkastaja
Raisio
050 549 8519
aila.erkkola@dnainternet.net
Tapio Flinck
Ulkomuodontarkastaja
Pattijoki
040 557 8843
tapio.flinck@gmail.com
Ari Perämaa
Ulkomuodontarkastaja
Vesilahti/Tampere
040 001 1747
ari.peramaa@gmail.com
Petra Nikkanen
Ulkomuodontarkastaja
Orimattila
050 460 7440
petra.nikkanen@saunalahti.fi
Laura Pitkänen
Ulkomuodontarkastaja
Kintaus
040 721 5443
laura.p.pitkänen@gmail.com
Tuomo Loven
Ulkomuodontarkastaja
Vantaa
040 551 6588
t.loven@elisanet.fi

Jenni Hanhela
Harjoittelija
Orimattila
040 526 9453
jenni.hanhela@gmail.com
Oona Mäkelä
Harjoittelija

Jyväskylä
0400 504 312
oonamaria.makela@gmail.com

Sandra Papinaho-Rajala
Harjoittelija
Tampere
040 777 4374
sandra.papinaho@hotmail.com
Ederne Fortea-Räisänen
Harjoittelija

Kajaani
044 259 8562
ederne85@gmail.com

Tulevia ulkomuodontarkastuksia

6.4.2024

Tilaisuuden päivämäärä: 6.4.2024 klo 12.00-
Järjestäjän yhteystiedot: Heli Tujunen
Tilaisuuden paikka: Lempääntie 880, Forssa.
Ilmoittautumisien vastaanottajan tiedot: 29.3.24 mennessä sähköpostitse Heli71@live.fi
Tarkastajat: Jouni Nummela ja Henna Heikkilä